rozpoczęcie roku szkolnego

   Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014    

       Dnia 2 września 2013 roku, o godzinie 9 uczniowie Gimnazjum                   w Nowogrodźcu rozpoczęli nowy rok szkolny. Serdecznie powitaliśmy pierwszoklasistów, grono pedagogiczne, pracowników szkoły i uczniów, którzy zadomowili się już w naszej szkole. Nie zapomnieliśmy również                          o rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej, która przeszła do historii jako największy i najkrwawszy konflikt zbrojny w dziejach ludzkości.

       W drugiej części apelu usłyszeliśmy przemówienie pana dyrektora Józefa Rosy, który zachęcał do zdobywania wiedzy, życzył osiągania samych najlepszych wyników i wytrwałości w dążeniu do celów. Prezentacji wychowawców dokonała pani wicedyrektor Renata Piasecka. Apel zakończyliśmy częścią artystyczną, przygotowaną przez uczniów klasy II d.