rok 2011/2012

Lista osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach –  2011/1012

 

  1. 1.I m. w Wielomeczu Międzynarodowym w Zgorzelcu /Saksonia – Liberec – Dolny Śląsk/ Dawid Kopała w rzucie młotem (opiekun D. Marek).
  2. 2.I m. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików we Wrocławiu– Dawid Kopała w rzucie młotem oraz:

4 miejsce Igor Oleński                      w rzucie oszczepem 41,64m

5 miejsce Gabriela Sawko                w rzucie młotem 28,41m

7 miejsce Hubert Janeczko               w rzucie młotem 32,38m

7 miejsce Gabriela Sawko                w rzucie oszczepem 28,05m

7 miejsce Justyna Wielogórska       w sztafecie 4*100m

8 miejsce Igor Oleński                      w pchnięciu kulą 11,54 m

8 miejsce Michalina Kuduk             w skoku wzwyż

9 miejsce Justyna Kluwak                w skoku wzwyż

10 miejsce Michał Bis                       w rzucie oszczepem

10 miejsce Michał Bis                       w rzucie dyskiem

Opiekunowie: (D. Marek, J. Mudrak)

  1. 3.I m. w Mistrzostwach Polski „Mały Memoriał Janusz Kusocińskiego”            w Kielcach -Dawid Kopała w rzucie młotem (opiekun D. Marek).
  2. 4.I m. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt(opiekun D. Marek) oraz II m chłopców (opiekun Z. Skwarek).

 

Mistrzynie powiatu to: Agnieszka Rak, Aneta Bujak, Adrianna Bzdyk, Aleksandra Urbaniak, Aleksandra Szewc, Malwina Wolszczak, Paulina Burdyna, Paulina Stojanowska, Justyna Wielogórska, Urszula Dachnij.

Wicemistrzowie powiatu to: Pascal Janiec, Dawid Górak, Maciej Mazur, Łukasz Krawczyk, Remigiusz Różnicki, Erwin Janiec, Paweł Ładocha, Damian Kaczorowski, Sławek Kurek, Marcin Kiełczyński.

  1. 5.XVI m. Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt w Olszynie Lubańskiej (opiekun D. Marek).

Rak Agnieszka, Wielogórska Justyna, Dachnij Ula, Stojanowska Paulina, Bzdyk Adrianna, Urbaniak Aleksandra, Kafel Marta, Struś Aneta, Szewc Aleksandra, Burdyna Paulina, Mudrak Martyna, Kojder Agata, Wilk Angelika, Gałka Katarzyna.

  1. 6.II m. w Mistrzostwach Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej chłopców (opiekun D. Marek) i dziewcząt (opiekun J. Mudrak).

Dziewczynki wystąpiły w składzie: Burdyna Nicola, Polewiak Aleksandra, Ładocha Klaudia, Rak Agnieszka, Bujak Aneta, Sawko Gabriela, Szewc Aleksandra, Aniszewska Patrycja, Urbaniak Aleksandra, Bzdyk Adrianna, Forster Diana, Kluwak Justyna, Kuduk Michalina, Struś Aneta, Kafel Marta, Gałka Katarzyna, Stojanowska Paulina, Zborowska Paulina, Proć Sylwia.

Panów reprezentowali: Kopała Dawid, Janiec Pascal, Różnicki Remigiusz, Mróz Mateusz, Wołoszyn Mateusz, Jonik Michał, Kaczor Jakub, Wiktor Wojciech, Łach Wojciech, Krępeć Marek, Orsa Seweryn, Ładocha Paweł, Janeczko Hubert, Pugacz Mateusz, Bis Michał, Oleński Igor, Kojder Bartosz, Rewicki Mateusz.

  1. 7.VIII m. w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lidze Lekkoatletycznej chłopców (opiekun D. Marek).

Kopała Dawid, Janiec Pascal, Różnicki Remigiusz, Łach Wojciech, Ładocha Paweł, Janeczko Hubert, Pugacz Mateusz, Bis Michał, Oleński Igor, Baczewski Cyprian

  1. 8.I m. w Półfinale Mistrzostw Dolnego Śląska turnieju Coca Cola Cup chłopców /awans na Mistrzostwa Dolnego Śląska/ (Z. Skwarek).
  2. 9.II m. w Półfinale Mistrzostw Dolnego Śląska turnieju Coca Cola Cup dziewcząt (opiekun D. Wojtowicz)
  3. 10.II m. w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej dziewcząi chłopców (opiekun D. Marek).

Oleński Igor, Kopała Dawid, Janeczko Hubert, Wiktor Wojciech, Mróz Mateusz, Kapusta Marcin, Pugacz Mateusz, Ładocha Paweł, Różnicki Remigiusz, Baber Michał, Proć Kamil, Mazur Maciej

Dziwisz Justyna, Drąg Justyna, Wołoszyn Edyta, Bochenek Alicja, Aniszewska Patrycja, Forster Diana, Kozioł Aleksandra , Dybał Sylwia, Borna Patrycja.

  1. 11.Kwalifikacja do etapu powiatowego Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego / kl. I – II – 7 uczn. Kl. III – 7 uczn./
  2. 12.Kwalifikacja do Powiatowego Konkursu Polonistycznego / 4 uczn./
  3. 13.Laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego „Pomaluj swój świat”- Martyna Mudrak.
  4. 14.zDolny Ślązak – etap powiatowy

- blok przyrodniczy – 1 ucz.

- blok mat. – przrod. – 2 uczn.

  1. 15.V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego / 5 uczniów/.
  2. 16. Stypendium z Urzędu Marszałkowskiego /Szymon Niczyporuk, kl. II/.
  3. 17. Udział 2 uczniów - Jakub Filistyński, Daniel Wołoszyn - w projekcie unijnym pn. „Szlifowanie diamentów” przy współpracy z Uniwersytetem wrocławskim i Politechniką Wrocławską.
  4. 18. Wyróżnienie w konkursie plastycznym w ramach projektu „w pełni sprawni” / Patycja Oleśków/.
  5. 19. Konkurs matematyczny „MAT 2012”nagrody i wyróżnienia:

klasa I: Jakub Filistyński /3. miejsce w województwie/, Monika Harc

klasa II: Urszula Dachnij/ 10. miejsce w wojwództwie/

klasa III: Marcin Karasiewicz /10. miejsce w województwie/, Daniel Wołoszyn/11. miejsce w województwie/, Remigiusz Różnicki, Maciej Mierzwa, Łukasz Krawczyk.

  1. 20. Laureaci X Powiatowego Konkursu Języka Polskiego dla Uczniów Gimnazjum / Jagoda Biela, Karolina Magierewicz/.
  2. 21. Laureaci Powiatowego Konkursu Matematycznego: Jan Krzywdziń/I a/, Daniel Wołoszyn /III a/, wyróżnienia: Jakub Filistyński /I a/, Angelika Falkiewicz /III e/.
  3. 22.Laureatka X Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego „Deutscheister” – Agata Tur /op. B. Kalwarska/
  4. 23.Wyróżnienie w konkursie plastycznym w ramach projektu UE „pełni sprawni” oraz umieszczenie pracy w publikacji Patrycja Oleśków/.
  5. 24.56. Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego - etap powiatowy:

laureat   - Alicja Klimek, III a, uczestniczka etapu wojewódzkiego

wyróżnienie – Jan Krzywdziński, I a

  1. 25. I miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie Ekonomicznym dla Gimnazjalistów / Biela Jagoda - III a, Filistyński Jakub - I a, Karasiewicz Marcin - III a, Kołodziej Natalia - I a, Krzywdziński Jan - I a, Niczyporuk Szymon - I a/.
  2. 26. I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej – eliminacje powiatowe. Kwalifikacja ucz. Weroniki Junak /Ia/ do etapu wojewódzkiego.
  3. 27.II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt (opiekun A. Gabrek)
  4. 28.II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców (opiekun D. Marek)

Oleński Igor, Krawczyk Łukasz, Różnicki Remigiusz, Kosior Jakub, Kopała Dawid, Mazur Maciej, Ładocha Paweł, Pugacz Mateusz, Loraj Bartosz, Szewczyk Bartek, Górny Kamil, Kojder Bartek, Fiedorczuk Karol, Bis Michał, Janeczko Hubert, Paruch Adrian, Kapusta Marcin, Mróz Mateusz, Karasiewicz Marcin

28. Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych (opiekunowie A. Mudrak, D. Marek)

I miejsce Marta Kafel                       300m
I miejsce Dawid Kopała                            dysk
I miejsce Pascal Janiec                     100m
I miejsce Michał Bis                         oszczep
II miejsce Agnieszka Rak                   1000m
II miejsce Aleksandra Urbaniak          100m
II miejsce Remigiusz Różnicki          oszczep
III miejsce Mateusz Pugacz              dysk
III miejsce Igor Oleński                      kula
III miejsce Forster Diana                             kula
III miejsce Gabriela Sawko              oszczep
III miejsce   Pascal Janiec, Dawid Górny, Remigiusz Różnicki, Szymon Zieliński     - sztafeta szwedzka

29. III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów Młodszych w rzucie oszczepem – Michał Bis (opiekun D. Marek)

30. I miejsce we Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w rzucie oszczepem Michał Bis

III miejsce we Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w pchnięciu kulą Michał Bis  (opiekun D. Marek)

31.I miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych chłopców (opiekun Z. Skwarek)

32. I miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych dziewcząt (opiekun D. Wojtowicz)

33. I miejsce Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkiej Atletyce w rzucie dyskiem Dawid Kopała.
34. I miejsce Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkiej Atletyce                 w pchnięciu kulą Igor Oleński.
35. II miejsce Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem Michał Bis (opiekun D. Marek)

36. III miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików w rzucie młotem Mateusz Pugacz

37. III miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików w rzucie oszczepem Gabriela Sawko (opiekun J. Mudrak)

38. III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sztuce – Daniel Wołoszyn, kl. III a / op. M. Gieszczyk/

39. Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce:

II miejsce   Dawid Kopała w rzycie dyskiem (1,5kg)
         III miejsce Igor Oleński w pchnięciu kulą (5kg)
         III miejsce  Michał Bis w rzucie oszczepem (700g)

oraz:
V miejsce   Gabriela Sawko w rzucie oszczepem (500g)
VII miejsce Mateusz Pugacz w rzucie dyskiem (1kg)
                                                                  (opiekun D. Marek)

40.II miejsce Mistrzostwa Powiatu w Pucharze Jean Humberta dziewcząt
(Agnieszka Rak, Adrianna Bzdyk, Aleksandra Urbaniak, Gabriela Sawko, Michalina Kuduk, Nicola Burdyna).              (opiekun J. Mudrak)         

41. II miejsce Mistrzostwa Powiatu w Pucharze Jean Humberta chłopców
(Dawid Kopała, Igor Oleński, Michał Bis, Remigiusz Różnicki, Pascal Janiec, Erwin Janiec).                                                         (opiekun D. Marek)                                                    

42. II miejsce Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt (Klaudia Ładocha, Agnieszka Rak)    
                                                                           (opiekun E. Caban)

43. III miejsce Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej chłopców (Dawid Kopała, Igor Oleński, Michał Bis)
                                                                           (opiekun D. Marek)

44. II miejsce       Mistrzostwa Strefy Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej dziewcząt
                                                                           (opiekun D. Wojtowicz)
                                                                                              
45. III miejsce     Mistrzostwa Strefy Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej chłopców
                                                                           (opiekun Z. Skwarek)

46. Wyróżnienie szkoły przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Dyrektora Opery Wrocławskiej za bardzo aktywny udział w akcji „Dzieci – Dzieciom”                    i nagrodzenie udziałem w próbie generalnej megawidowiska operowego „Bal maskowy” G. Verdiego, na Stadionie Olimpijskim / 13.06.2012 r./

47. I m Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w Lekkiej Atletyce w rzucie dyskiem Dawid Kopała.
48.   I m Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą Igor Oleński.
49.       II m Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem Michał Bis.
                                                                           (opiekun D. Marek)

50.    III m Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików w rzucie młotem Mateusz Pugacz

51.    III m Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików w rzucie oszczepem Gabriela Sawko
                                                                           (opiekun J. Mudrak)

        

52.    Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce:

II m Dawid Kopała w rzycie dyskiem (1,5kg)
         III m          Igor Oleński w pchnięciu kulą (5kg)
         III m Michał Bis w rzucie oszczepem (700g)

oraz:
V m Gabriela Sawko w rzucie oszczepem (500g)
VII m Mateusz Pugacz w rzucie dyskiem (1kg)
                                                                  (opiekun D. Marek)

53.    II m Mistrzostwa Powiatu w Pucharze Jean Humberta dziewcząt
(Agnieszka Rak, Adrianna Bzdyk, Aleksandra Urbaniak, Gabriela Sawko, Michalina Kuduk, Nicola Burdyna).                            
                                                                           (opiekun J. Mudrak)              

54. II m Mistrzostwa Powiatu w Pucharze Jean Humberta chłopców
(Dawid Kopała, Igor Oleński, Michał Bis, Remigiusz Różnicki, Pascal Janiec, Erwin Janiec).

55. V m Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pucharze Jean Humberta chłopców 
(Dawid Kopała, Igor Oleński, Michał Bis, Remigiusz Różnicki, Pascal Janiec).
                                                                          (opiekun D. Marek)

                                                       

56. II m Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt (Klaudia Ładocha, Agnieszka Rak)

57. IV m Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt (Klaudia Ładocha, Agnieszka Rak)
    
                                                                           (opiekun E. Caban)

58. III m Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej chłopców (Dawid Kopała, Igor Oleński, Michał Bis)
                                                                           (opiekun D. Marek)

59. Laureat Powiatowego Konkursu Literackiego „Zatrzymane w czasie” /Jagoda Biela, kl. III a/.