rok 2010/2011

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach  2010/1011

 

1.     II miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Sztuce /Krzysztof Turbak/.

 

2.     Laureat Powiatowego Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego / Daniel Wołoszyn/.

 

3.     IV miejsce w województwie dolnośląskim w Konkursie „MAT 2001” /Daniel Wołoszyn/.

 

4.     Nagroda dla zespołu wokalnego „Melizmat” w rejonowych eliminacjach Dolnośląskiego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

 

5.     II miejsce zespołu „Melizmat” w Regionalnym Konkursie Piosenki Turystycznej.

 

6.     Finalistka Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego  „Bocian i jego sąsiedzi” organizowanym przez PTPP „pro Natura” wspólnie z ZOO Wrocław  pod patronatem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.  / Urszula Dachnij/

 

7.     Finalistka etapu powiatowego Konkursu Plastycznego „Powódź, pożar dniem, czy nocą – straż przychodzi Ci z pomocą” / Marta Puzio/

 

8.     III miejsce, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Impresje Chopinowskie” organizowanym przez Bibliotekę Miejską          w Bolesławcu    / Aneta Królewicz Magdalena Kowalczyk/.

 

9.     I miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Ludowość  w szopce bożonarodzeniowej i ozdobach świątecznych” organizowanym przez GOKiS Gromadka /Dorota Omiatacz/,

 

10.Wyróżnienie na wystawie prac plastycznych „Wigilia wielu kultur”

 

              organizowanym przez GOKiS Gromadka Dorota Omiatacz/.

 

11.I miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Ludowość  w szopce bożonarodzeniowej i ozdobach świątecznych” organizowanym przez GOKiS Gromadka /Alicja Klimek/,

 

12.Wyróżnienie na wystawie prac plastycznych „Wigilia wielu kultur”              organizowanym przez GOKiS Gromadka /Alicja Klimek/.

 

13.Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Ludowość  w szopce bożonarodzeniowej i ozdobach świątecznych” organizowanym przez GOKiS Gromadka /Aleksandra Sądaj/.

 

14.Wyróżnienie na wystawie prac plastycznych „Wigilia wielu kultur”         organizowanym przez GOKiS Gromadka /Aleksandra Sądaj/.

 

15.Laureaci Powiatowego Turnieju Ortograficznego /Daniel Wołoszyn, Karolina Magierewicz/.

 

16.II nagroda dla gimnazjum w konkursie na realizację akcji szkolnej „Las”.

 

17.I m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zielonej Górze – Dawid Kopała w rzucie młotem.

 

18.XIII m w Mistrzostwach Polski   /Dawid Kopała powołanie do Kadry Dolnośląskiej Młodzików/.

 

19.II m w Mistrzostwach Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej chłopców.

 

20.XIII m w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lidze Lekkoatletycznej chłopców.

 

21.III m w Mistrzostwach Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt.

 

22.II m w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej dziewcząt                    i chłopców.

 

23.XIX m w Otwartych Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc – Złotoryja.

 

24.III m w Turnieju Międzynarodowym w Taekwondo – Paulina Stojanowska – powołanie do Kadry Narodowej Juniorów.

 

25.II m Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

 

26. Im Mistrzostwa Powiatu w Piłce ręcznej Chłopców – VI m                            w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej

 

27. II m w Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w pchnięciu kulą – Dawid Kopała

 

28. III m w Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w skoku wzwyż – Michalina Kuduk

 

29. I m Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt

 

III m  Mistrzostwa Strefy w Piłce Nożnej Dziewcząt

 

30. Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce:

 

I m       Kryłowicz Piotr            w biegu na 100m

 

II m      Bober Damian w biegu na 100m

 

II m      Kafel    Marta               w biegu na 300m

 

II m      Burdyna Nicola            w bieguna 100 m ppł

 

II m      Kluwak Justyna           w skoku wzwyż

 

II m      Dryhusz Elżbieta          w skoku wzwyż

 

III m    Potocki Piotr    w rzucie oszczepem

 

III m    Kopała Dawidw rzucie dyskiem

 

III m    Janeczko Hubert          w pchnięciu kulą

 

III m    sztafety 4 * 100 chłopców (Bober Damian, Kryłowicz Piotr, Pawłowski Marcin, Hutyra Patryk)

 

            15. I m w Strefowych Eliminacjach Turnieju Coca Cola Cup,
IV m w Finale Dolnośląskim

 

16. Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików…:

 

I m Kopała Dawid w rzucie młotem (kwalifikacja do Kadry Dolnego Śląska Młodzików oraz Wielomecz Międzynarodowy Saksonia – Liberec – Dolny Śląsk)

 

II m Kopała Dawid w rzucie dyskiem

 

III m Różnicki Remigiusz w rzucie oszczepem

 

            17. II m Kopała Dawid w Eliminacjach Strefowych Samsung Athletic Cup w pchnięciu kulą – Zgorzelec

 

            18. III m Kopała Dawid w Eliminacjach Strefowych Samsung Athletic Cup w pchnięciu kulą – Zielona Góra