rok 2009/2010

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 st1\:*{behavior:url(#ieooui) } /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

 

Lista osiągnięć uczniów w konkursach zawodach, przeglądach artystycznych w roku szkolnym 2009/2010

 

 

 

1.      Wyróżnienie w etapie wojewódzkim  Ogólnopolskiego Konkursu Turystyczno - Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę 2009”.( Adrian Drąg, kl. III b)   zakwalifikowanie pracy do udziału w etapie ogólnopolskim.

 

2.      Tytuł laureata i wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Polonistycznym (Maciej Pilny,  kl. IIIe, Arkadiusz Przykota, kl.IIIe).

 

3.      Tytuł laureata w etapie powiatowym VIII Bolesławieckiego Konkursu Matematycznegodla uczniów klas I /Daniel Wołoszyn, kl. Ia/.

 

4.      I miejsce i tytuł laureata w etapie międzypowiatowym  VIII Bolesławieckiego Konkursu Matematycznegodla uczniów klas I /Daniel Wołoszyn, kl. Ia/.

 

5.      Zakwalifikowanie się drużyny do finału wojewódzkiego Dolnośląskiej Ligi Naukowej humanistycznej /Beata Gruchalska /IIIb/, Szymon Kril /IIIa/, Maciej Pilny /IIIe/, Arkadiusz Przykota /IIIe/.

 

6.      Nagroda dla zespołu wokalnego „Melizmat” w eliminacjach rejonowych  IV Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

 

7.      Dwa wyróżnienia w eliminacjach powiatowych Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego / kwalifikacja do etapu rejonowego: Klaudia Żołna, kl. IIa,         Klaudia Wilk, kl. Ie/.

 

8.      Finalistka etapu wojewódzkiego 54. Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego/ Klaudia Wilk, Ie/.

 

9.      III miejsce /tytuł laureata/ oraz wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym /Paulina Kowalik, Natalia Szul/.

 

10.  I, III miejsce oraz wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym pn. „Impresje Chopinowskie”  /Karolina Mazurkiewicz, Aneta Królewicz, Magdalena Kowalczyk/.

 

11.  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych  w Piłce Ręcznej Chłopców oraz III miejsce w rozgrywkach strefowych.

 

12.  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych  w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

 

13.  I miejsce w powiecie i VII w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.

 

14.  II miejsce w powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.

 

15.  II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w  Piłce Koszykowej Chłopców.

 

16.  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w  Piłce Koszykowej Dziewczątoraz V w mistrzostwach strefowych..

 

17.   II miejsce w Dolnośląskim Halowym Mityngu Młodzików / Dawid Kopała - pchnięcie kulą/.

 

18.  I miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Słubicach /Grzegorz Szuszkiewicz- rzut młotem/.

 

19.  II miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Słubicach/Martyna Cybulska-skok wzwyż/.

 

20.  II miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Słubicach/Zuzanna Trościńska -skok wzwyż/.

 

21.  II miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Słubicach/Anna Twardowska –chód sportowy/.

 

22.  V miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Słubicach/Marek Pławiak –bieg na 300 m /.

 

23.  III miejsce w Mistrzostwach Okręgu w Piłce Nożnej Halowej.

 

24.  II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Tenisie Stołowym Chłopców.

 

25.  I miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Tenisie Stołowym Dziewcząt i V miejsce  w mistrzostwach strefowych.

 

26.  III miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Piłce Siatkowej Chłopców.

 

27.  VII miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Pucharze Jean Humberta dziewcząt.

 

28.   X miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Pucharze Jean Humberta chłopców.

 

29.   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej chłopców.

 

30.   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej dziewcząt.

 

31.   Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce:

 

I m. Marek Pławiak 300 m ppł

 

I m. Grzegorz Szuszkiewicz pchnięcie kulą

 

I m. Dawid Kopała rzut dyskiem

 

Im Zuzanna Trościńska skok wzwyż

 

II m. Martyna Cybulska skok wzwyż

 

III m. Dorota Omiatacz pchnięcie kulą

 

I m. Piotr Potocki rzut oszczepem

 

III m. Marcin Jasiński 300m

 

I m. Agnieszka Rak 1000m

 

II m. Paulina Stojanowska 1000m

 

II m. Anna Twardowska 100m ppł

 

32. Mistrzostwa Strefy Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce

 

I m. Grzegorz Szuszkiewicz pchnięcie kulą

 

V m. Dawid Kopała rzut dyskiem

 

33. Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce

 

III m. Grzegorz Szuszkiewicz pchnięcie kulą

 

III m. Zuzanna Trościńska skok wzwyż

 

IV m. Marek Pławiak 300m ppł

 

34. Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegach Rozstawnych VenaSport 4x100 (Wrocław)

 

II m. Marek Pławiak, Nowak Michał, Piotr Potocki, Arkadiusz Horochowski

 

35. Mistrzostwa Polski w Biegach Rozstawnych VenaSport 4x100 (Łódź)

 

XVI m. Marek Pławiak, Damian Bober, Piotr Kryłowicz, Jakub Piekarz, Patryk Moczydlak

 

36. Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików (Wrocław):

 

I m. Dawid Kopała rzut młotem    - powołanie na mecz międzypaństwowy

 

III m. Hubert Janeczko rzut młotem

 

III m. Dawid Kopała rzut dyskiem

 

37. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych LZS (Zamość):

 

IV m. Grzegorz Szuszkiewicz rzut młotem

 

XII m. Anna Twardowska chód sportowy 5000m

 

38. Wrocławska Olimpiada Młodzieży:

 

I m. Grzegorz Szuszkiewicz rzut młotem

 

II m. Dawid Kopała rzut młotem

 

II m. Zuzanna Trościńska skok wzwyż

 

III m. Hubert Janeczko rzut młotem