rok 2008/2009

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 st1\:*{behavior:url(#ieooui) } /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

 

Lista osiągnięć uczniów w konkursach zawodach, przeglądach artystycznych w roku szkolnym 2008/2009

 

 

 

 

1.      I miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach

 

      Przełajowych.  

 

2.  I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach 

 

      Przełajowych

 

  1.  I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Turystyczno-

 

       - Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę 2008”.( Adrian Drąg, kl. II b)

 

  1. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt.
  2. wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Polonistycznym (Dajana Gałka).
  3. IV  miejsce drużyny dziewcząt w Strefowych Mistrzostwach w Piłce Koszykowej
  4. IV  miejsce drużyny dziewcząt w Strefowych Mistrzostwach w Piłce Koszykowej
  5. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych  w Piłce Ręcznej Chłopców.
  6. wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego „Poznajemy Ojcowiznę” (Adrian Drąg)
  7. II, III, IV  miejsce w eliminacjach gminnych Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego
  8. I miejsce w kategorii duetów oraz II miejsce w kategorii zespołów w XX Jubileuszowym Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej.
  9. Nagroda „ Najlepszej Szkole Gimnazjalnej w 20-leciu  Przeglądów Piosenki Turystycznej i Ekologicznej”
  10. VII miejsce chłopców i XI dziewcząt w mistrzostwach Dolnego Śląska                       w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
  11. II miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym.
  12. X miejsce w  Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych (Magda Jakóbczyk – 2000m, Daniel Biegacz – 3000m).
  13. 39. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży  w Biegach Przełajowych Juniorów Młodszych ( Daniel Biegacz).
  14.  I, II III miejsce w eliminacjach gminnych oraz V miejsce w eliminacjach powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
  15. laureat etapu powiatowego Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego (Julianna Micić).
  16. III miejsce szkoły w Dolnośląskiej Lidze Naukowej -  humanistycznej.
  17. dwa tytuły laureata Dolnośląskiej Ligi Naukowej – humanistycznej ( Anna Kuśmierczyk, Anna Łaniocha).
  18. V miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sztuce (Anna Kuśmierczyk).
  19. II miejsce na  Dolnym Śląsku w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych „Coca Cola Cup”.
  20.  I miejsce w powiecie, I miejsce w półfinale strefowym i III miejsce w strefie jeleniogórskej w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej.
  21. III miejsce w Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Głuchołazach.
  22. III miejsce w Halowych Mistrzostwach Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze.
  23. I miejsce w lidze okręgowej trampkarzy i mistrzostwo okręgu jeleniogórskiego w sezonie 2008/2009 w piłce nożnej.
  24. Mistrzostwo powiatu we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych             w kategorii dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2008/2009.

 

28. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie MAT 2009.