EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI

Egzamin Ósmoklasisty planowany na dni 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku odbędzie się zgodnie z harmonogramem.

Zbiórka wszystkich uczniów klas ósmych w poniedziałek o godzinie 8.00 przed szkołą. Na egzamin przychodzimy ubrani na galowo i przynosimy ze sobą Legitymację szkolną lub inny dokument ze zdjęciem oraz czarne długopisy i linijkę.

Przypominam o zakazie wnoszenia na salę egzaminacyjną jakichkolwiek urządzeń elektronicznych.

Proszę zabrać ze sobą drugie śniadanie!

Egzamin gimnazjalny 2019

UWAGA GIMNAZJALIŚCI

Egzamin gimnazjalny planowany na dni 10, 11, 12 kwietnia 2019 roku odbędzie się zgodnie z harmonogramem.

Zbiórka wszystkich uczniów klas trzecich w środę o godzinie 8.00 przed szkołą. Na egzamin przychodzimy ubrani na galowo i przynosimy ze sobą Legitymację szkolną lub inny dokument ze zdjęciem oraz czarne długopisy i linijkę.

Strajk

8 KWIETNIA O GODZ. 8.00 W SZKOLE

PODSTAWOWEJ W NOWOGRODŹCU

ROZPOCZYNA SIĘ STRAJK BEZTERMINOWY

PRACOWNIKÓW OŚWIATY

Strajk odwołany

STRAJK ODWOŁANY

Konkurs recytatorski 2019

Konkurs Recytatorski

22 marca 2019 r. w   naszej   szkole   odbył się   Szkolny Konkurs   Recytatorski   dla uczniów   klas I – III. Wzięło w nim udział 23 uczniów. Interpretacji wierszy wysłuchała komisja w składzie : p. Maria Michalczuk, p. Maria Skrzypacz i p. Krystyna Butra. Spośród uczestników wyłoniono następujących laureatów:

rec1  KLASY I :     I miejsce:   Przemysław Bober kl. I B

II miejsce:  Jan Sawicki   kl. I B

III miejsce:   Magdalena Bartuś kl. I A

WYRÓŻNIENIA: Anna Skrzypacz kl. I C

Karol Hałka   kl. I A

rec11 KLASY II :     I miejsce:   Wiktoria Kobylańska   kl. II B

II miejsce:     Ksawery Czernecki     kl. II C

III miejsce:     Maja Chamier – Gliszczyńska kl. II B

WYRÓŻNIENIE: Gabriela Maziarz kl. II A

rec111  KLASY III :   I miejsce:   Nikola Wołoszyn kl.III B

II miejsce:   Julia Szewczyk   kl. III A

III miejsce:   Mateusz Płosaj vel Płosajczyk kl. III B

Do kolejnego etapu – Gminnego Konkursu Recytatorskiego zakwalifikowali się:

Przemysław Bober kl. I B

Jan Sawicki           kl. I B

Wiktoria Kobylańska   kl. II B

Ksawery Czernecki kl. II C

Nikola Wołoszyn kl. III B

Julia Szewczyk kl. III A

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów !

Renata Szajwaj