MISTRZOSTWA GMINY NOWOGRODZIEC W PIŁCE SIATKOWEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

MISTRZOSTWA GMINY NOWOGRODZIEC W PIŁCE SIATKOWEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

     17 stycznia 2014 roku, w hali sportowej przy Gimnazjum w Nowej Wsi odbyły się Mistrzostwa Gminy Nowogrodziec w Piłce Siatkowej Gimnazjalistów. Rywalizowały Gimnazja z Nowogrodźca i Nowej Wsi.
    W rywalizacji siatkarek lepsze okazały się siatkarki z Nowogrodźca (opiekun Ewa Caban) wygrywając z Nową Wsią (opiekun Robert Sawczak) w dwóch setach (25:14, 25:8). Nowogrodczanki dominowały w każdym elemencie kunsztu siatkarskiego, zdobywając seriami punkty z zagrywki i nie popełniając błędów własnych. Popisały się także kilkoma mocnymi atakami. Gimnazjum w Nowogrodźcu reprezentowały: Kojder Agata, Polewiak Aleksandra, Struś Aneta, Drąg Justyna, Kowalska Martyna, Kopała Edyta, Górak Marta, Sikora Dominika, Stypczyc Katarzyna. Skład Gimnazjum w Nowej Wsi:
    Gimnazjaliści z Nowej Wsi (opiekun Hebryk Skrok) zagrali dwa równe sety. Bardzo uważnie i dokładnie w polu oraz nie popełniając błędów przy zagrywce, co okazało się kluczem do odniesienia zwycięstwa. Siatkarze z Nowej Wsi pokonali reprezentację z Gimnazjum w Nowogrodźcu (opiekun Dariusz Marek) nie oddając seta (25:21, 25:14). Gimnazjum w Nowej Wsi reprezentowali: Olszowy Dominik, Kaczor Jarosław, Kościelny Łukasz, Czopko Bartosz, Majtyka Eryk, Skóra Konrad, Burdzy Łukasz, Paryś Adrian. Siatkarze z Nowogrodźca zagrali w składzie: Fila Dawid, Regieda Bartosz, Żurowski Damian, Łach Wojciech, Niczyporuk Szymon, Filistyński Jakub, Rosa Michał, Martynowski Wojciech, Mrozik Jakub.
Więcej zdjęć można obejrzeć na profilu facebook: Sylwia Dariusz Marek
Organizator:
Gminny Szkolny Związek Sportowy
w Nowogrodźcu
Dariusz Marek