L. p

Imię i nazwisko

Funkcja w szkole

 

Troszczak – Krzywdzińska Urszula

Dyrektor

 

Rosa Józef

Wicedyrektor

 

Kędzia Krystyna

Wicedyrektor

 

Ruszel Barbara

Wicedyrektor

 

Adamiec Krzysztof

Plastyka, Wychowawca kl. V c

 

Augustyniak Agnieszka

J. angielski

 

Boczek - Klich Ewa

J. niemiecki, Wychowawca kl. III c gim.

 

Caban Ewa

Wychowanie fizyczne

 

Chodorska Marzanna

Matematyka. Wychowawca kl. IV e

 

Cichewicz Inga

Pedagog

 

Cydzik Marta

Ed. wczesnoszkolna, Wychowawca kl. II b

 

Czerniawska Joanna

Matematyka, Wychowawca kl. III a gim.

 

Długosz - Krzyżanowska Patrycja

Nauczyciel wspomagający

 

Dul Lidia

Ed. wczesnoszkolna, Wychowawca kl. III a

 

Dziuba Renata

Muzyka, Wychowawca kl. VI c

 

Filistyńska Joanna

Matematyka, Wychowawca kl. VIII c

 

Filistyński Andrzej

Matematyka, Informatyka, Wych. kl. IV a

 

Gadzińska Zofia

Świetlica

 

Górska - Herdzik Beata

Matematyka, Informatyka, Wych. kl. VI a

 

Gumiela - Konarska Izabela

Przyroda, Wychowawca kl. VII c

 

Izydorczyk Ewa

Ed. wczesnoszkolna, Wychowawca kl. I b

 

Jakubowska  Małgorzata

J. polski

 

Jasiński Wojciech

Wychowanie fizyczne

 

Kalisz Magdalena

Religia, Wychowawca kl. IV d

 

Klimek Renata

J. angielski, Wychowawca kl. IV c

 

Kotwica Janina

J. polski, Wychowawca kl. VII b

 

Kowalska Bernardeta

Biblioteka, WOS

 

Kril Beata

Geografia

 

Kwiotek Krzysztof

Technika, Zaj. komputerowe, Informatyka

 

Maksymowicz Jadwiga

Ed. wczesnoszkolna, Wychowawca kl. II c

 

Marek Dariusz

Wychowanie fizyczne

 

Mazur Justyna

Ed. wczesnoszkolna, Wychowawca kl. I c

 

Michałek Angelika

Świetlica

 

Musz Dagmara

Świetlica

 

Nowak Jadwiga

J. polski, Wychowawca kl. III d gim.

 

Ostaszewska Barbara

J. polski

 

Ostrycharz Beata

Historia, WOS

 

Parada Sylwia

Historia, Wychowawca kl. V b

 

Pochodaj Sylwia

J. polski, Wychowawca kl. IV b

 

Puk Jolanta

J. niemiecki, Wychowawca kl. VIII b

 

Rowińska Magdalena

Nauczyciel wspomagający

 

Rutyna Monika

J. polski, Wychowawca kl. VII a

 

Rygulska Urszula

Logopeda

 

Sawczak Robert

EDB

 

Skwarek Zbigniew

Wychowanie fizyczne

 

Sporys s. Magdalena

Religia

 

Sudoł Michał

Wychowanie fizyczne, Wychowawca kl. V d

 

Szajwaj Renata

Ed. wczesnoszkolna, Wychowawca kl. III b

 

Szewczak - Świrska Barbara

J. niemiecki

 

Śmigiel Agata

Pedagog

 

Świder Joanna

Biologia, WDŻ, Wychowawca kl. V a

 

Tomczuk Alina

Nauczyciel wspomagający

 

Turbak Renata

Biblioteka

 

Węgiel ks. Artur

Religia

 

Wyskwar Jerzy

J. angielski

 

Zabawa Ewelina

Ed. wczesnoszkolna, Wychowawca kl. II a

 

Zając Agnieszka

Matematyka, Wychowawca kl. VI b

 

Zając Krystyna

Chemia, Wychowawca kl. III b gim.

 

Zborowska Jadwiga

Ed. wczesnoszkolna, Wychowawca kl. I a

 

Zborowski Mirosław

Fizyka