Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie integracyjnym ph. „Razem możemy więcej II”.

W dniu 20 czerwca 2012 roku na terenie boiska „Orlik” w Nowogrodźcu w godzinach 11: 00 – 15:00 na uczestników festynu czeka wiele atrakcji.

„Bieg po zdrowie” to okazja do aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim możliwość pomocy osobom w trudnej sytuacji materialnej i niepełnosprawnym. Aby wziąć udział w biegu, należy przynieść 30 plastikowych nakrętek lub dwa trwałe produkty spożywcze. Ten niecodzienny bilet wstępu i pokonanie 5 okrążeń biegu ulicznego umożliwi każdemu uczestnikowi festynu udział w losowaniu różnorodnych nagród.

„Jak żyć, by zdrowym być” to okazja do poszerzenia wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Zespoły klasowe Gimnazjum w Nowogrodźcu będą prezentowały ekspozycje dotyczące zagrożeń i profilaktyki współczesnych chorób cywilizacyjnych.

„Turniej kwadranta” będzie okazją do kibicowania i dobrej zabawy. Zostanie rozegrany między drużynami nauczycieli, absolwentów i uczniów      o przechodni Puchar Dyrektora Gimnazjum.

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc (Wilks) – „kulturystów” zapraszamy do spróbowania swoich sił w otwartych zawodach wyciskania sztangi.

Gwarantujemy dobrą zabawę i wiele wrażeń.

 Alicja Krawczyk i Ewa Caban