Było to pierwsze spotkanie w ramach projektu, podczas którego goście nie tylko zwiedzili naszą szkołę, ale dowiedzieli się, w jaki sposób realizujemy zadania edukacyjne i wychowawcze oraz w jakich projektach i przedsięwzięciach uczestniczymy. W auli odbyło się spotkanie z uczniami klas 7-8 oraz 3. gimnazjum, podczas którego p. Zofia Komołowska opowiedziała o współpracy polsko-litewskiej, p. Renata Krasowska o szkole, z którą będziemy współpracować, a p. Artur Gałęski przybliżył założenia projektu.

Po wizycie w szkole udaliśmy się na spotkanie z Burmistrzem Nowogrodźca, p. Robertem Relichem. W Urzędzie Miasta goście mieli możliwość bejrzeć film promujący naszą miejscowość oraz wysłuchać informacji na temat gminy. Po spotkaniu Pan Burmistrz zaprosił gości do zwiedzania Nowogrodźca.

Mamy nadzieję, że zainicjowana współpraca będzie owocna i przyniesie wiele radości uczniom i nauczycielom z Nowogrodźca i Połuknia.

 

                                                                                                                                     dyrektor szkoły

       Urszula Troszczak-Krzywdzińska

 

 

 

             img-20190223-wa0004   

 

 

             img-20190223-wa0023