Dzieci, poprzez ruch, redukowały nagatywne emocje, by nie ulegać agresji, z którą często nie potrafią sobie poradzić. Zabawa była zatem jedną z form terapii poprzez aktywność ruchową i zabawę. Oprócz zaangażowania nauczycieli, specjalne podziękowania należą się przede wszystkim rodzicom, którzy przygotowali dzieciom przepiękne i bardzo pomysłowe stroje karnawałowe, zapewnili poczęstunek dla uczestników zabawy, a także sfinansowali nagrody do konkursów i zakupili balony do zabaw ruchowych.                                                                                                                            Podziękowania przesyłamy również uczennicom klasy IV: Wiktorii Kiełbowicz, Martynie Stec, Julicie Jakubowicz, Magdalenie Michalskiej oraz Milenie Pawłowskiej z klasy VII i Oliwii Bram z klasy VIII za pomoc w prowadzeniu tańców i zabaw integracyjnych oraz naszemu didżejowi - uczniowi kl.IV Jackowi Kiełbowiczowi, który czuwał nad sprzętem i kolejnością utworów, a także uważnie słuchał wskazówek prowadzącej. Warto nadmienić, że uczniowie ci spotykali się po lekcjach z p. Jadwigą Zborowską i uczyli się układów tanecznych. Wspaniałe stroje dzieci zostały uwiecznione na fotografiach klasowych. Roześmiane twarze, aktywność dzieci podczas balu świadczyła o tym, że dzieciom bardzo podobała się impreza. Już teraz serdecznie zapraszamy na bal karnawałowy w przyszłym roku i dziękujemy za aktywny udział wszystkim dzieciom.

Jadwiga Zborowska , Patrycja Długosz-Krzyżanowska

img 20190123 095918