Uczniowie, jak co roku, chętnie pomagają w zbiórce żywności, zebrano bardzo dużo produktów. Wszystkie paczki obfite były obfite w ryż, kasze, olej, cukier, mąkę, herbatę, soki, słodycze, płatki śniadaniowe i inne produkty przydatne w przygotowaniu świąt. Duże kartony były bardzo ciężkie (ok. 30 kg). Soki zostały przekazane do hospicjum. Paczki z żywnością otrzymało 8 rodzin uczniów Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu. Cieszymy się, że mogliśmy i tym razem pomóc.

Rodzice, którzy  otrzymali paczki prosili o przekazanie podziękowań i wyrazów szacunku dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji, by wspomóc ich rodziny.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji i okazane serce potrzebującym!!!

Życzymy zdrowia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2019!

Ewa Boczek-Klich

img 5831    img 5836