Wzięliśmy udział w konkursie plastycznym „Moja Ojczyzna”. W każdej z klas zostały przeprowadzone lekcje na temat zdrowego odżywiania, uwieńczone ogólnopolską akcją „Śniadanie daje moc”. Każda zgłoszona szkoła otrzymała certyfikat. 29 listopada był Dniem Szalonych Fryzur i    wspólnego zdjęcia.choinka

    Grudzień to świąteczny miesiąc, dlatego też udekorowaliśmy klasy i drzwi tematyką świąteczną. Z pomocą uczniów klas VIII i gimnazjum przeprowadzone zostały atrakcyjne zabawowe przerwy. Przynieśliśmy ozdoby do wykonania stroików na „Kiermasz Bożonarodzeniowy”. Wzięliśmy udział w zbiórce żywności, produktów żywnościowych i chemicznych w ramach akcji „Świąteczna paczka”. Dzięki pomocy rodziców organizujemy ciasteczkowe czwartki. Każda z klas I-III pielęgnowała tradycje i zorganizowała klasowe mikołajki oraz wigilie. W szkolnym projekcie bożonarodzeniowym wykazaliśmy się kreatywnością we wspólnych, rodzinnych pracach konkursowych- szopkach i o tematyce świątecznej.

   Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom, za wsparcie małych uczniów w tych przedsięwzięciach. Dzięki Waszej aktywności nasza szkoła jest pozytywnie postrzegana w środowisku lokalnym. Bezinteresowna pomoc i wsparcie pomaga młodym ludziom postępować godnie, uczy do patriotyzmu i ochrony środowiska. Działania uczniów kl.I-III relacjonujemy na zdjęciach.

        Kolejny opis czynności Małego Samorządu Uczniowskiego przedstawimy w marcu.

                                                                     

                                                                                          Opiekun MSU- Jadwiga Zborowska

 

 

            img 20181106 093151  img 20181113 103931

 

            img 20181130 105020  img 20181221 103742 1