Wzięliśmy udział w konkursie plastycznym „Moja Ojczyzna”. W każdej z klas zostały przeprowadzone lekcje na temat zdrowego odżywiania, uwieńczone ogólnopolską akcją „Śniadanie daje moc”. Każda zgłoszona szkoła otrzymała certyfikat. 29 listopada był Dniem Szalonych Fryzur i    wspólnego zdjęcia.choinka

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom, za wsparcie małych uczniów w tych przedsięwzięciach. Dzięki Waszej aktywności nasza szkoła jest pozytywnie postrzegana w środowisku lokalnym. Bezinteresowna pomoc i wsparcie pomaga młodym ludziom postępować godnie, uczy do patriotyzmu i ochrony środowiska. Działania uczniów kl.I-III relacjonujemy na zdjęciach.

Kolejny opis czynności Małego Samorządu Uczniowskiego przedstawimy w marcu.

Opiekun MSU- Jadwiga Zborowska

img 20181106 093151  img 20181113 103931