Kilkudziesięciu artystów stworzyło na scenie widowisko o poszukiwaniu dobra, prawdy i miłości - o odnajdywaniu siebie.

       Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie Jarmarku Bożonarodzeniowego, a w nim przejazd kolejką oraz baśniowy lasek, który niezapomnianą, wizualno-dźwiękową oprawą wprowadza w magiczny świat. Byliśmy bardzo głodni, dlatego zaraz potem udaliśmy się na posiłek do znanej na całym świecie restauracji.

      Ostatnim punktem programu były zajęcia w GOjump Parku Trampolin. Zabawę rozpoczęto od rozgrzewki z trenerem, który nie tylko przygotował dzieci do zabawy, ale również przypomniał zasady bezpiecznego korzystania z trampolin. Wszyscy świetnie się bawili, skakali do basenów z gąbkami, grali w piłkę, zjeżdżali na pontonach. Niestety, godzina szybko minęła. Około godz. 16:00 wyruszyliśmy autokarem w drogę powrotną. O godz. 18:30 rozśpiewani i zadowoleni bezpiecznie dotarliśmy do Nowogrodźca.

                                                                                                          Renata Dziuba

 

     20181218 112006    20181218 150239