przekazanie sztandaru

sztandar11Nie zabrakło gorących podziękowań  wszystkim instytucjom współpracującym z Kołem Miejsko-Gminnym Kombatantów RP i BWP w Nowogrodźcu, które przedstawiła sekretarz Koła pani Zofia Bokszańska, a także wiceburmistrz Dariusz Jancelewicz oraz pan Edmund Błaszczak, prezes Zarządu Okręgowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Jeleniej Górze.
Spotkanie było również okazją do uroczystego otwarcia i poświęcenia Szkolnej Izby Tradycji, w której zobaczyć można cenne pamiątki historyczne, kroniki, fotografie i inne materiały ilustrujące działania w ramach projektów tematyce patriotycznej realizowanychw szkole. Apel zakończyła przepiękna i wzruszająca część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim gościom za uświetnienie naszej uroczystości swoją obecnością.
oprac. Janina Kotwica