img 0927W Parku Linowym „Trollandia” przeszliśmy szkolenie z zakresu wspinaczki, mocowania sprzętu, a co najważniejsze zostaliśmy ubrani w specjalne szelki, kaski, liny podtrzymujące, a potem przebyliśmy trasę nr 1. Tylu wrażeń, walki z własnymi słabościami i emocji nie mieliśmy dawno. Byliśmy ok. 20 metrów nad ziemią i podczas wspinaczki mogliśmy podziwiać piękne widoki  Karkonoszy.  Będziemy mieli co wspominać.  Najodważniejsi z nas pokonali jeszcze trasę nr 2.  Potem poszliśmy na sąsiadujący tor saneczkowy „Esplanada”. Po wspaniałym przejeździe na torze  postanowiliśmy pójść na pizzę do j restauracji znajdującej się w pobliżu.   O godzinie 16.30, kiedy  wracaliśmy  powrotną drogą do Nowogrodźca, minęliśmy „Zakręt Śmierci” i „Skałę Teściowej”. Na koniec Oliwia wylosowała niespodziankę. Gratulacje! Wycieczka była bardzo ciekawa, wspaniale się bawiliśmy.  Wielokrotnie słyszeliśmy o tym,                   że jesteśmy młodzieżą zdyscyplinowaną i potrafimy słuchać. Co było dla nas i dla naszej wychowawczyni dużym komplementem.                                                                                  

 Dziękujemy wychowawczyni  pani  Małgorzacie  Szymańskiej za zorganizowanie wycieczki i prosimy o więcej!

(oprac. Patrycja Chwaszcz, Milena Stupiec, Wiktoria Włoszczyńska)