Ogłoszenie!

W dniach  12, 13 września 2018 r.

w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu

odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebrania ogólnoszkolne odbędą się na auli szkolnej o godzinie 16:00

(informacje dotyczące wprowadzenia dziennika elektronicznego w szkole).

Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach.

12.09.2018 r. – klasy I – IV

13.09.2018 r. – klasy V – VIII i klasy III Gimnazjum

Szanowni Rodzice 

 
W związku z przebudową parkingu przy ul. Sienkiewicza, proszę korzystać z parkingu szkolnego ( wjazd od ul. Kolejowej).

UWAGA!

Bilety miesięczne rodzice zamawiają w następujący sposób:

Dzwoniąc pod numer telefonu : 785 745 060   wew. 4  lub

Wysyłając e-mail na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

         

Opłaty oraz odbioru biletu dokonuje się u kierowcy autobusu.

Rozkłady autobusów od 4 września 2018 r. 
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzię się dnia 3 września 

godzina 8.00- msza święta w Kościele Parafialnym

godzina 9.00 - rozpoczęcie na sali gimnaztycznej Szkoły Podstawowej

UWAGA!!!

Zakład Obsługi Szkół w Nowogrodźcu informuje, że usługę dowozu uczniów do szkół w roku szkolnym 2018/2019 realizować będzie firma USŁUGI TRANSPOTROWE KRZYSZTOF DRĄCZKOWSKI ul. Świętokrzyska 9/4, 59-220 Legnica.

Nowy przewoźnik posługuje się autobusami szkolnymi w kolorze pomarańczowym oraz kolorze białym. Autobusy będą oznakowane tabliczkami kursowymi z nazwą miejscowości i trasą przejazdu.

Na przystankach autobusowych zostały rozwieszone rozkłady jazdy.

Uczniowie, których rodzice we własnym zakresie zakupują bilety również będą zabierani z przystanków w pierwszych dniach września. Miejsce zakupu biletów zostanie podane w najbliższym tygodniu

Piękny jubileusz Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu…

W dniach 21 – 25 maja 2018 r. obchodziliśmy 70-lecie szkoły oraz 50-lecie nadania imienia Bolesława Chrobrego. Tydzień głównych obchodów poprzedzony został różnorodnymi działaniami w ciągu całego półrocza. Jako pierwsza na facebooku pojawiła się prośba Rady SU do absolwentów szkoły: „Podziel się z nami dobrymi wspomnieniami”. W parze za wspomnieniami uczniowie klas starszych poprosili emerytowanych nauczycieli o wywiady, podczas których Goście podzielili się zachowanymi w pamięci spostrzeżeniami z drugiej strony biurka sprzed wielu lat. Rozmowy zaowocowały burzą wspomnień, emocji i osobistych przeżyć. Zarejestrowane na filmach wywiady prezentowane były podczas głównych uroczystości w Sali Wspomnień, gdzie wystawiono również wszystkie kroniki szkolne. Było to miejsce, gdzie zaproszeni goście mieli okazję wpisać się do Pamiątkowej Księgi Gości, porozmawiać, powspominać w gronie przyjaciół.

Przygotowując jubileuszowe obchody zachęciliśmy młodzież z klas 4-7 do udziału w Szkolnym Konkursie Literackim „W czasach Bolesława Chrobrego oraz w Szkolnym Konkursie Historyczno-Plastycznym ph. „Panowanie Bolesława Chrobrego w obrazach” „Drzwi nowogrodzieckie” oraz w Szkolnym Konkursie Historycznym Wiedzy o Patronie Szkoły Bolesławie Chrobrym. Tematyka prac była związana z postaciami lub zdarzeniami nawiązującymi do okresu panowania patrona naszej szkoły. Nagrodzone prace plastyczne  i literackie można było obejrzeć na wystawach rozstawionych na szkolnych korytarzach.

Czytaj więcej: Piękny jubileusz Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu…